DSR-8500 instalacja softu

Tunery Interstara serii premium, wersje D oraz S

Moderator: sq9

DSR-8500 instalacja softu

Postprzez omletem » 2009-08-22, 14:29

Witam,
proszę państwa uruchamiam program STBDownloader i pasek postępu ani drgnie czy to znaczy,ze proces przebiega z błędami, wcale czy tak to ma wyglądać i ile czasu to trwa. Poza tym mój dekoder jest dosyć wiekowy, posiadam karte cyfry plus i nie odtwarza mi on wielu kanałów z pakietu, najpierw chciałabym zainstalować nowy software, a dopiero potem listę kanałów, czy właśnie tak to ma przebiegać?
Bardzo proszę o opis jak ta instalacja ma wyglądać, wiem, że soft w moim tunerze nie był aktualizowany od 2004 roku. Chcę to zrobić domowymi siłami ale instrukcje, które państwo zamieszczają nie opisują krok po kroku co dokładnie należy wykonać. Czy instalowanie ma przebiegać na ekranie laptopa czy na telewizorze, czy nalezy w te opcje wejśc przez menu dekodera.Proszę o pomoc, jak dla laika. Co gdzie kiedy kliknąć. Takiej informacji brakuje mi na państwa stronie.
Z góry dziękuję za pomoc
omletem
 
Posty: 1
Dołączenie: 2009-08-22, 14:24

Re: DSR-8500 instalacja softu

Postprzez Jurek » 2009-08-24, 08:42

Na początek link do instrukcji wgrywania softu do tunera krok po kroku, jest na naszej stronie od początku ;-)
http://www.golden-interstar.pl/download.php?id=163
Druga sprawa - w tym tunerze jest wbudowany moduł Dragon, programuje się go specjalna kartą-loaderem, czyli najpierw nalezy ściągnąć soft do Dragona (nazwa softu - Predator), zaopatrzyc sie w kartę-loader oraz programator, wgrać soft na kartę-loader przy pomocy programatora i włożyć karte do tunera. Po wejściu w Menu CI tunera karta powinna być rozpoznana jako Dragon Loader, naciskamy OK i reszta wg wskazówek na ekranie.
Pisze o aktualizacji modułu Dragona dlatego, że aby karta C+ prawidłowo w nim pracowała, należy go zaktualizowac , sprawdzona wersja oprogramowania Predator to 3.69.
Zdaje sobie sprawę, że kupno karty-loadera i programatora może być troche nieopłacalne, chyba, że chcesz się "bawić" softami dłużej. Jesli nie - zmiane softu za drobna opłata zrobi Ci wiele serwisów TV-Sat w kraju.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław


Powróć do Seria Premium

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron