Problem z Lista kANAŁOW GOLDEN1CR HD

Moderator: sq9

Problem z Lista kANAŁOW GOLDEN1CR HD

Postprzez marcin194 » 2014-01-26, 10:26

Witam wszystkich od niedawna jestem posiadaczem dekodera golden 1 cr hd ogulnie wszystko jest ok oprócz Listy kanałów mam straszny bałagan próbowałem juz wgrywać soft lista kanałów ale dalej ich kolejnoc mnie nie zadowala mam pytano czy istnieje możliwość recznego przestawnia kolejności kanałów ? np pilotem lub może posiada ktoś taki plik z lista kanałów która by mógł mi przesłać ;) pozdrawiam
marcin194
 
Posty: 1
Dołączenie: 2014-01-26, 10:07

Re: Problem z Lista kANAŁOW GOLDEN1CR HD

Postprzez Transponder » 2014-01-26, 20:09

Witam da się posegregowac Wejdz do menu tunera ,potem Kanał i w lewo menadżer kanałów, pijawi się lista na kanale do przeniesienia klikasz OK wyskaeuje fajeczka,potem wskazujesz miejsce przeniesienia,i klikasz OK wyskakuje fajka całość potwierdzasz żołtym klawiszem pilota i potwierdzasz ENTER itp....
Transponder
 
Posty: 24
Dołączenie: 2013-12-26, 21:47

Re: Problem z Lista kANAŁOW GOLDEN1CR HD

Postprzez szuwar » 2014-01-27, 09:03

Ewentualnie usuń wszystkie kanały. W menu w zakładce KANAŁ jest taka funkcja i później za pomocą szybkiego wyszukiwania w zakładce INSTALACJA wyszukaj ofertę interesującej cię platformy. Oczywiście później możesz dowolnie poukładać listę pod siebie
szuwar
 
Posty: 262
Dołączenie: 2008-10-01, 08:57
Miejscowość: Wrocław


Powróć do Big Sat Golden 1 CR HD

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron