Zero reakcji

Moderator: sq9

Re: Zero reakcji

Postprzez krynol1712 » 2014-10-11, 00:25

Witam.Ściągam plik" rom.zip"do folderu. W folderze zapisuje się sam pod nazwą "rom"po rozpakowaniu nazwa się nie zmienia.Zmieniłem nazwę w opcjach na "rom.bin."i nadal bez zmian. Do rozpakowania używałem winrara i 7zip w obu przypadkach pliki miały takie same nazwy.Kopiowałem pliki na dwie różne pamięci.Czemu plik po rozpakowaniu ma nawę "rom" a po otworzeniu właściwości "rom.bin".Stosowałem różne kombinacje w nazwie pliku i wszystkie kończą sie tak samo niebieskim ekranem o tytule "Downald From TS". A tak poza tematem czy tylko ja miałem naklejoną plombe gwarancyjną na folie ochronną tunera.(nieostrożne zerwanie folii skutkowało usunięciem plomby z tunera)
krynol1712
 
Posty: 3
Dołączenie: 2014-10-04, 09:21

Re: Zero reakcji

Postprzez Transponder » 2014-10-11, 19:37

Witam ,nazwa jest ok ,tak ma byc po rozpakowaniu zgraj na pendrajw umiesc w tunerze znajdz w menu aktualizacje z npendrajwa i potwierdz dalej samo sie zrobi powodzenia.
Transponder
 
Posty: 24
Dołączenie: 2013-12-26, 21:47

Re: Zero reakcji

Postprzez Transponder » 2014-10-11, 19:41

Jurek napisał(a):Ściągnij soft z załącznika, rozpakuj, umieść na pendrivie bezpośrednio, bez żadnych folderów. Wyłącz tuner z sieci.
Podłącz pendrive do tunera, przytrzymaj klawisz "kanał w górę" na penelu przednim i trzymając go włącz tuner do sieci. Po ok. 5 sekundach na ekranie pojawi się niebieska plansza i komunikat o ściąganiu oprogramowania. Wtedy możesz puścić klawisz kanał w górę. Po ok. 2 minutach tuner zaktualizuje oprogramowanie i wszystko powinno być ok.
.Ta metoda jest lepsza.i prostsza.
Transponder
 
Posty: 24
Dołączenie: 2013-12-26, 21:47

Re: Zero reakcji

Postprzez Jurek » 2014-10-13, 07:56

krynol1712 napisał(a):Witam.Ściągam plik" rom.zip"do folderu. W folderze zapisuje się sam pod nazwą "rom"po rozpakowaniu nazwa się nie zmienia.Zmieniłem nazwę w opcjach na "rom.bin."i nadal bez zmian. Do rozpakowania używałem winrara i 7zip w obu przypadkach pliki miały takie same nazwy.Kopiowałem pliki na dwie różne pamięci.Czemu plik po rozpakowaniu ma nawę "rom" a po otworzeniu właściwości "rom.bin".Stosowałem różne kombinacje w nazwie pliku i wszystkie kończą sie tak samo niebieskim ekranem o tytule "Downald From TS". A tak poza tematem czy tylko ja miałem naklejoną plombe gwarancyjną na folie ochronną tunera.(nieostrożne zerwanie folii skutkowało usunięciem plomby z tunera)


Po rozpakowaniu nie musisz zmieniać nazwy, masz gotowy plik rom.bin i taki umieszczasz w pamięci bezpośrednio, bez żadnych folderów. Jesli zmieniasz po rozpakowaniu nazwę, to masz pewnie plik rom.bin.bin.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Poprzednia

Powróć do Big Sat Golden 1 CR HD

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron