Big Sat Golden 1 CR HD a kwestia spliterów

Moderator: sq9

Big Sat Golden 1 CR HD a kwestia spliterów

Postprzez bogas82 » 2013-06-10, 23:54

Proszę wszystkich zainteresowanych o dzielenie się w tym wątku swoimi uwagami odnoście współpracy tunera z posiadanym przez siebie spliterem.

Od siebie dodam, że:
1) ServerWireLink - niby działa, ale współpraca pozostawia trochę do życzenia tzn. co jakiś czas (nieregularny) pojawiają się zacięcia obrazu lub rzadziej komunikat "kanał zakodowany". Po kilkunastu sekundach obraz zwykle powraca lub w cięższym przypadku trzeba wyjmować kartę kliencką z czytnika.
2) RFLink - wg. artykułu w Sat Kurier 05/2013 obraz zacinał się.
bogas82
 
Posty: 46
Dołączenie: 2008-08-26, 13:11

Re: Big Sat Golden 1 CR HD a kwestia spliterów

Postprzez gk.bigman » 2013-06-15, 10:25

Testowałem tunery z splitterem BIGII i BIGIII
BIGIII działa rewelacyjnie, BIGII dobrze, tylko od czasu do czasu może pojawić się na chwilę komunikat "kanał zakodowany" ale nie trzeba wyciągać karty ani resetować tunera.
gk.bigman
 
Posty: 2
Dołączenie: 2013-06-15, 10:21

Re: Big Sat Golden 1 CR HD a kwestia spliterów

Postprzez Transponder » 2013-12-26, 22:09

Witam na forum wgrałem nowy soft do tunera ze niby poprawiona współpraca ze spliterem mam BIG 2 nadal pokazuje sie komunikat zakodowany, czemu nie zmieniono folderu z data jaka jest po wgraniu poprawionego softu ,to chyba sciema na odczepne ,że się cos robi prosze o odpowiedz Administratora.
Transponder
 
Posty: 24
Dołączenie: 2013-12-26, 21:47

Re: Big Sat Golden 1 CR HD a kwestia spliterów

Postprzez Jurek » 2013-12-27, 11:54

Tak, to ściema jak stąd do Nowego Jorku, a informacje o poprawie działania z forum są produkowane przez opłacanych pracowników naszej firmy. :-P
Litości... przecież w informacji wyraźnie było napisane, że to test.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Re: Big Sat Golden 1 CR HD a kwestia spliterów

Postprzez Transponder » 2013-12-27, 14:24

Witam i na wstępie przepraszam ,ale niedoczytałem się że to wersja testowa ,wgrałem oprogramowanie z pendrajwa ,przez menu tunera czy to to samo jak bym wgrywał przez wyłączenie tunerai przytrzymanie klawisza ,na panelu tunera,dzis oglądam od rana,i jak narazie jest OK,mam spliter Big 2
Transponder
 
Posty: 24
Dołączenie: 2013-12-26, 21:47

Re: Big Sat Golden 1 CR HD a kwestia spliterów

Postprzez szuwar » 2013-12-27, 14:56

A ja jeszcze wrócę do tej ściemy z datą. Wg moich testów informacje o wersji zmieniają się w zależności od softu, włącznie z datą Build Date i godziną.

Softy wgrywane z pomocą klawiszy z panelu są kopiami serwisowymi podstawowych softów. Jeśli więc wgrywasz soft A za pomocą pendrive z menu a później ten sam soft A w wersji serwisowej to w dalszym ciągu jest to ten sam soft o tych samych danych wersji
szuwar
 
Posty: 262
Dołączenie: 2008-10-01, 08:57
Miejscowość: Wrocław


Powróć do Big Sat Golden 1 CR HD

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron