kilka kanałów "kanał kodowany"

Moderator: sq9

kilka kanałów "kanał kodowany"

Postprzez adixon » 2016-08-19, 11:41

witam,mam big sat golden cr HD i czarną karte nc+ oraz opłacony abonament na pakiet smart hd +. Kanały wyszukało dobrze,niektóre jak np. tvp1 czy tvpinfo działają dobrze ale włączam TVN i wyskakuje "kanał kodowany". Karta została aktywowana poprawnie. Mam softa z 2014 roku ale chyba z kwietnia. Najnowszy jest z 2014 z grudnia czy to coś pomoże czy w czym rzecz:)

Proszę o pomoc
adixon
 
Posty: 2
Dołączenie: 2014-09-27, 15:03

Re: kilka kanałów "kanał kodowany"

Postprzez waxo » 2016-09-01, 22:06

mam podobny problem lecz rozwiązania nie znalazłem i chyba nic z tego.
Ten dekoder to jakaś lipa.
waxo
 
Posty: 7
Dołączenie: 2015-12-30, 17:47

Re: kilka kanałów "kanał kodowany"

Postprzez fist » 2016-11-21, 08:59

Dekoder nie jest zły natomiast moim zdaniem słabo odkłucony mój potrafił się zatrzymać "kanał zakodowany" . W sytuacjach takich jak włączenie światła, włączenie i wyłączenie pompy CO. Włączone wirowanie pralki.Rok czasu zajęło mi ustalenie powodów zawiasów. Doświadczenie ze spliterem nie wiem czy na oryginale też tak jest. Zastosowałem układ detekcji wymiany danych pomiędzy kartą, a dekoderem jeżeli karta przestaje gadać z dekoderem robię symulację włożenia i wyjęcia. Więc tylko komunikat wyskakuj karta wyjęta włożona i działa bez zacinki. Tutaj albo uszkodzony dekoder albo wgraj inny firmware u mnie było różne zachowanie w zależności od firmware.
fist
 
Posty: 5
Dołączenie: 2015-10-26, 15:24


Powróć do Big Sat Golden 1 CR HD

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron