Clone+

Moderator: sq9

Clone+

Postprzez roblata » 2012-01-19, 00:50

Witam wszystkich. Mam zamiar kupić ten tuner, ale nie wiem czy działa ze splitterem CLONE+ Drugie pytanie to wybór sprzedawcy, a właściwie gratisów. Czy warto brać moduł WIFI, gdy tuner będzie obok routera :?:
roblata
 
Posty: 2
Dołączenie: 2012-01-18, 21:16

Re: Clone+

Postprzez Jurek » 2012-01-19, 10:35

Clone+ działa. Moduł WiFi - wybór należy do Ciebie ;-) W tej sytuacji chyba nie ma potrzeby.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Re: Clone+

Postprzez rob32 » 2012-01-22, 19:10

Clone+ w zasadzie działa, ale często są zaniki a więc ogólnie nie wiadomo co jest przyczyną. Często spada sygnał w transmisji, tuner przestaje działać, aktualizacja oprogramowania dla Clone+ pomaga na chwilę, tak więc praca jest w dalszym ciągu niestabilna. Pewnie problem tkwi w urządzeniu nadającym ze zmienną mocą. Bywa, że działa dwa, trzy dni bezproblemowo a zdarza się, że w ciągu kilku godzin traci transmisję kilka razy.
Natomiast na module Wi-Fi nie sprawdzałem. :-)
rob32
 
Posty: 48
Dołączenie: 2007-07-27, 21:52

Re: Clone+

Postprzez roblata » 2012-01-26, 19:31

Dziękuje za odpowiedz. Jestem już posiadaczem GM 990 Spark Linux i przetestowałem prace z tym splitterem. Serwer Clone+ na strychu a karty w pokojach pod nim i nie ma najmniejszych problemów pod warunkiem, że nie wgramy najnowszego oprogramowania, bo u mnie wtedy splitter się wiesza. Po resecie wszystko lata. A jeżeli chodzi o GM 990 to mogę powiedzieć, że Enigma z którą kupiłem tuner padła po 2 godzinach użytkowania - oczywiście z mojej winy, ale z pomocą forum pktem przeszedłem szybki kurs wgrywania Enigmy i wszystko śmiga. Wgrywałem ją z cztery razy przez kilka dni i jak sam nie namieszam za dużo w ustawieniach to wszystko działa. Zauważyłem też że po wyłączeniu zasilania na tunerze muszę najpierw wł. kanał odkodowany np: Polonie bo inaczej ciemność, ale pewnie jest jakiś sposób na to. Pozdrawiam wszystkich.
roblata
 
Posty: 2
Dołączenie: 2012-01-18, 21:16


Powróć do Golden Media 990 CR Spark Linux

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron