Współpraca GM 9060 z clone+ z platformą N przez TPSA

wszystko o serii Uni-box

Moderator: sq9

Współpraca GM 9060 z clone+ z platformą N przez TPSA

Postprzez Jakub » 2012-01-15, 10:28

Witam.
Mam sygnał dystrybuowany na multiroom przez clone + z najnowszym softem. Platforma N z TPSA. Niestety po świętach tunery widzą tylko podstawowe programy (TVP 1,2 ,Info). Korzystam z listy programów Cyfry +. Wersja softu to 1.3.86 loader loader 3602B wersja 1.1.6. Soft oryginalny. Nie mogę oglądać np. TVN , EPG działa a obraz jest czarny. Przy EPG świeci się ikonka komputera. Nie wiem czy należy zaktualizować oprogramowanie tunera czy listę kanałów a może jeszcze coś innego. Staram się przywrócić poprawne działanie ale poddałem się dziś ponieważ moja wiedza na temat TV SAT jest zbyt mała. Bardzo proszę o pomoc doświadczonych użytkowników.
Pozdrawiam
Jakub
Jakub
 
Posty: 2
Dołączenie: 2012-01-14, 20:45

Re: Współpraca GM 9060 z clone+ z platformą N przez TPSA

Postprzez Jurek » 2012-01-16, 09:14

Proszę o więcej informacji - czy karta włożona bezpośrednio w czytnik (nie klient od clone`a) działa, i w jakim systemie pracuje - Viaccess (TP) czy Conax. Conax od n może być tylko z modułem sparowanym , mam lekkie zamieszanie z odczytem tych parametrów. Jeśli Viaccess - soft oryginalny obsługuje w czytniku tylko Conax etc.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Re: Współpraca GM 9060 z clone+ z platformą N przez TPSA

Postprzez Jakub » 2012-01-19, 23:44

Witam.
Jeśli włożę oryginalną kartę do czytnika w tunerze to broblem nadal występuje. Oprogramowanie w tunerze jest oryginalne. System obsługi po włożeniu karty to Viacess. Widać informacje epg jednak obraz pozostaje czarny. W prawym rogu gdzie pojawiają się ikonki na kanałach kodowanych pojawia się ikonka komputera. Mogę podać wszystkie parametry systemu oraz ustawień kanałów. Niestety jestem laikiem w tej dziedzinie i mogę tylko działać na podstawie Pana wskazówek.
Pozdrawiam
Jakub
Jakub
 
Posty: 2
Dołączenie: 2012-01-14, 20:45

Re: Współpraca GM 9060 z clone+ z platformą N przez TPSA

Postprzez Jurek » 2012-01-20, 10:22

Soft oryginalny obsługuje wyłącznie system Conax w czytniku, więc karta TP nie będzie działać. Przeszukaj fora pod kątem softu wielosystemowego (uprzedzam - to nie jest nasza produkcja) do tego tunera.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław


Powróć do Golden Media Unibox

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości