Kanały z dostępem przez wprowadzenie PINu

wszystko o serii Uni-box

Moderator: sq9

Kanały z dostępem przez wprowadzenie PINu

Postprzez Seb_Magik72 » 2011-12-26, 17:57

Witam
Mam pytanie odnośnie listy a dokładnie kanałów cyfrowych do których trzeba wpisywać PIN. Posiadam Uniboxa 9080 z głowicą DVB-C i DVB-S. DVB-S to pod moją kablówkę, która nadaje w conax?ie. Kablówka nadaje również programy, które mogę oglądać po wprowadzeniu PINu (cztery znaki) :roll: . Proszę o podpowiedź, gdzie i jak w menu Uniboxa mogę taki PIN wprowadzić ? Czy w ogóle można to w tych tunerach zrobić ? Proszę o podpowiedź. Pozdrawiam
Seb_Magik72
 
Posty: 1
Dołączenie: 2011-12-26, 17:53

Re: Kanały z dostępem przez wprowadzenie PINu

Postprzez Jurek » 2011-12-27, 11:16

W menu karty lub modułu (zależy czego się używa) jest możliwość wprowadzenia blokady. Wtedy na dekodowanych z tego źródła kanałach po włączeniu powinien pojawić się komunikat z prośbą o wprowadzenie PIN.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Re: Kanały z dostępem przez wprowadzenie PINu

Postprzez bob1911 » 2011-12-30, 09:07

Dołączam się do pytania. Kablówka Elpos Białystok wszystkie kanały z pakietu świecą oprócz tych do których potrzeba PINU (dla dorosłych). Na tunerze z kablówki (Technisat MF4-K) mimo ustawienia w menu karty poziomu blokady na X-dla dorosłych przy wchodzeniu na dane kanały pojawia się okno o podanie pinu, po wpisaniu świeci wszystko normalnie. W Goldenie przy wejściu na wyżej wymienione kanały wyświetla się informacja o zakodowaniu :?: w menu karty również wyświetla pozom blokady X dla dorosłych.
bob1911
 
Posty: 1
Dołączenie: 2011-12-30, 08:53


Powróć do Golden Media Unibox

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości