Problem z lista.

wszystko o serii Uni-box

Moderator: sq9

Problem z lista.

Postprzez kondi50 » 2011-10-31, 23:43

Witam,

Mam taki problem. Posiadam karty dwóch platform (c+ i polsat) i chciałbym ułożyć jedna listę która będzie zawierała tylko kanały udostępniane z tych dwóch platform.

Próbowałem wgrywać wiele list z rożnych softów, jednak pojawia się tam taki problem kiedy układam listę fav.
Powiedzmy, ze polsat ma numer kanału 0010. I w momencie kiedy wrzucam go na listę fav na pierwszym miejscu on dalej ma numer 0010 a nie 0001 bo tak właśnie chce aby było.

I denerwuje mnie to kiedy pierwszy na liscie polsat ma 0010 a przelaczam na drugi na liście np tvp 2 i ma numer np 0003.

Jest jakiś sposób na skorygowanie tego ? Bo Aliedytor nie radzi sobie z nowymi softami wiec odpada.

Pozdrawiam
kondi50
 
Posty: 1
Dołączenie: 2011-10-31, 23:32

Re: Problem z lista.

Postprzez MaciejWu » 2011-12-15, 18:32

Ja chciałbym rozwiązać inny problem. Otóż lubię mieć poukładane kanały z C+ i Polsat. Są dość pomieszane ale tak mi odpowiada. Przy układaniu listy - przeciagam sobie kanały na odpowiednie miejsca. Problem następuje w momencie dodawania nastepnego kanału (poprzez skanowanie transpondera). Po zeskanowaniu kanał pojawia się na końcu ale ta czynność rozwala mi całkowicie pieczołowicie ułożoną liste kanałów. Kazde dodanie nowego kanału rozwala listę. mam najnowszy soft pobrany z tej strony oraz moduły Astona i Polsatu w kieszeniach.
MaciejWu
 
Posty: 13
Dołączenie: 2010-08-03, 10:36

Re: Problem z lista.

Postprzez Jurek » 2011-12-16, 10:36

Czy układasz to w Ulubionych czy na głównej? I na czym polega to rozwalenie listy, jesli po skanowaniu masz nowe kanały dodane na końcu, to początek nie powinien byc naruszony, dziwne.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Re: Problem z lista.

Postprzez MaciejWu » 2011-12-16, 21:16

To jest na głównej liście. nie mam pojęcia co z tym zrobić . Przesuwam kanały na początek. Ustawiam wczesniej na "grupuj - wszystkie" . Dodaje nowy kanał - np dziś Discovery HD Showcase. Po zeskanowaniu transpondera 11449/H/27500 moja lista kanałów sie rozjechała i kanały HD zaprogramowane na numerach 10,11,12 - znalazły sie na pozycjach 59, 60, 61. Dotyczy to zarówno kanałow z ofert Cyfry jak i Polsatu. Zredukowałem swoja liste kanałów z obu satelit do ok 200 kanałów, żeby układać na powrót było łatwiej ale jest to frustrujace że rozjeżdzają się po każdej tylko operacji dodania nowych kanałów.
MaciejWu
 
Posty: 13
Dołączenie: 2010-08-03, 10:36

Re: Problem z lista.

Postprzez Jurek » 2011-12-19, 08:42

Myślę, że jest to spowodowane ustawieniem grupowania - jak dodajesz kanały, to są one szeregowane na liście wg kolejności z transponderów. Jeśli miałbyś robić eksperyment, to zgraj swoją listę na pendrive, zrób reset fabryczny, usuń wszystkie kanały i bez ustawiania grupowania zacznij dodawać.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław


Powróć do Golden Media Unibox

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości