Brak Eurosport2 HD

Moderator: sq9

Brak Eurosport2 HD

Postprzez ZyxX » 2011-04-17, 11:23

Witam,
Od mniej więcej tygodnia mam problem z odbiorem Eurosport2 HD. Polega on na tym, że pojawia się komunikat o braku uprawnień. Dziwne to jest ponieważ reszta kanałów z transpondera 11258 H (TVP HD, Nat Geo Wild HD, Animal Planet HD i Cinemax HD) świeci. Dzwoniłem na infolinię C+ i tyle co mogli zrobić to odnowić uprawnienia, które zostały pobrane. Operacje typu reinstall softu, usuwanie i ponowne dodawanie transpondera i kanału, zmiana slotu CI nic nie dały.
Problem udało mi się obejść ale tylko połowicznie. Po zainstalowaniu nieoficjalnego softu v1.2.65 ESP2 HD świeci ale tylko wtedy gdy karta jest w czytniku. Próba obejrzenia w/w kanału przez moduł CI kończy się komunikatem o braku uprawnień :( Niestety nie mam możliwości sprawdzenia działania modułu na innym tunerze. Samą kartę sprawdzałem na PEACE i tam śmiga aż miło. Czy ktoś może coś poradzić?
ZyxX
 
Posty: 3
Dołączenie: 2011-01-20, 13:06

Re: Brak Eurosport2 HD

Postprzez marcinex72 » 2011-04-17, 18:10

U mnie ten sam problem, soft EdiVip 1.2.76 na module Cyfry kanał zakodowany, w czytniku jest OK, ale zauważyłem że nie można również nagrywać wyżej wymienonego kanału nagrywa się nic 0 mb 0 minut plik jest pusty, timeshift na tym kanale również nie działa.
marcinex72
 
Posty: 6
Dołączenie: 2008-01-29, 18:39

Re: Brak Eurosport2 HD

Postprzez Jurek » 2011-04-18, 09:29

Zakładam, że uzywacie oryginalnego modułu Cyfry i problem leży właśnie w nim.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Re: Brak Eurosport2 HD

Postprzez ZyxX » 2011-04-18, 18:20

Tak jest. Moduł od Cyfry. Tylko co? Mam go reklamować? Kupić Astona? Nie stać mnie na wyłożenie 340 zł tylko dlatego, że ktoś coś namieszał na satelicie. Cyfra, znając życie, będzie twierdzić, że wszystko jest w porządku tylko ja mam niekompatybilny sprzęt a argument, że działało spłynie po nich jak po kaczce. Ale spróbuje może coś wskóram.
Zastanawiające jest tylko to, że niedawno był przecież podobny problem z NatGeo Wild HD czyli ten sam transponder i tam się "samo" naprawiło.
A czy Ty Jurku, niezależnie od moich starań jesteś coś w stanie swoimi kanałami z Cyfrą załatwić w tym temacie?
ZyxX
 
Posty: 3
Dołączenie: 2011-01-20, 13:06

Re: Brak Eurosport2 HD

Postprzez Jurek » 2011-04-19, 07:58

Problem z Eurosportami polega na tym, że na niektórych kanałach jest dołączonych 11 (sic!!!!) systemów kodowania . 90% sprzetu na rynku (modułów też) po zidentyfikowaniu 3-5 daje sobie spokój.
Właśnie doświadczenia z NAt Geo Wild HD skłaniają mnie do twierdzenia, że to moduł. Jak zauważyłeś - "samo się naprawiło", a tak naprawdę bombardowanie infolinii przez wkurzonych klientów spowodowało, że ktoś się przyglądnął sprawie z C+. Teraz pewnie będzie tak samo. Bo oficjalnego potwierdzenia , że jest problem to się nie doczekamy....
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław


Powróć do GI-S 980 2CR2CI HD PVR

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron