Kłopot z odczytem danych z karty Conax MTV/"brak uprawnień"

Moderator: sq9

Kłopot z odczytem danych z karty Conax MTV/"brak uprawnień"

Postprzez TheHX » 2010-09-03, 08:22

witam wszystkich,
po dłuugiej współpracy z softem 1.2.0.7 wrzuciłem wczoraj w końcu 1.2.5.5. Czysty, nie modyfikowany. Jednocześnie uruchomiłem kartę MTV ( na starym sofcie śmigała bez problemów, przez wakacje miałem przerwę ) - sygnał poszedł szybko, jednak za każdym razem na jakimkolwiek kanale z pakietu MTV mam info "nie masz uprawnień do oglądania kanału". Klikanie OK nie daje nic, pozostaje zatem "exit". Jak za dawnych czasów pierwszych softów modułu Polsatu....Oczywiście mam zarówno obraz jak i dźwięk, a informacje z karty WYŁĄCZONE.
Jednocześnie, podobnie jak przy sofcie 1.2.0.7 próba odczytu jakichkolwiek danych z karty MTV kończy się resetem tunera. Owszem - menu pokzuje kartę Conax i jej niemeckie menu.
Karta w sklepowym GI-S 900 w salonie Goldena śmiga, mogę wszystko z niej odczytać. W swoim nic. Bug softowy ??

Co mogę zrobić, by pozbyć się komunikatu o braku uprawnień ? W tunerze siedzi teraz w CI moduł Cyfry, moduł Polsatu już w szufladzie :), no i Conax MTV. Tylko i wyłącznie dla VH 1 Classic, gdyby ktoś miał jakieś obiekcje..:):)
GI-S 980, Astra/HB, Cyfra+/MTV, Pace DCR 711 w UPC, Samsung LE37 B650, kilka głośników..:)
TheHX
 
Posty: 123
Dołączenie: 2009-11-18, 12:20

Re: Kłopot z odczytem danych z karty Conax MTV/"brak uprawnień"

Postprzez gabor » 2010-09-03, 18:35

A może spróbuj, jak to nazywasz, softu "modyfikowanego" i obydwie karty do czytników, a moduł Cyfry również do szuflady.
gabor
 
Posty: 36
Dołączenie: 2009-10-11, 08:21

Re: Kłopot z odczytem danych z karty Conax MTV/"brak uprawnień"

Postprzez TheHX » 2010-09-03, 21:12

Już wiem, że to kwestia oprogramowania - jest konflikt pomiędzy modułem Cyfry a kartą MTV. Bez Cyfry info o braku uprawnień nie pojawia się. Spróbuję mimo wszystko wrzucić lewy soft na czytnik uniwersalny, choć nie po to wydałem 99 zeta na moduł...Do tego choć raz chciałem mieć legalny soft w tunku i to na stałe już :) Pomijam oczywiście fakt dynamicznego rozwoju niemodyfikowanych...
GI-S 980, Astra/HB, Cyfra+/MTV, Pace DCR 711 w UPC, Samsung LE37 B650, kilka głośników..:)
TheHX
 
Posty: 123
Dołączenie: 2009-11-18, 12:20


Powróć do GI-S 980 2CR2CI HD PVR

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości