dodawanie kanałów z nowymi transporderami do ulubionej listy

Moderator: sq9

dodawanie kanałów z nowymi transporderami do ulubionej listy

Postprzez ludwass » 2010-01-24, 20:56

witam. od kilku dni zablokowanych mam kilka kanałów , TV polonia , cały pakiet filmbox w tym HD. co mam zrobić żeby znaleźć te kanały z nowymi transponderami i dodać je do SWOJEJ ulubionej listy?. (nie chciałbym na nowo tworzyc swojej listy) serdecznie pozdrawiam
ludwass
 
Posty: 16
Dołączenie: 2008-01-02, 23:48

Re: dodawanie kanałów z nowymi transporderami do ulubionej listy

Postprzez Peyu » 2010-01-24, 22:38

Witam.
Nie są one zablokowane poprostu zmieniły się parametry ich nadawania pisałem o tym w dziale list do tunera lecz jest na to sposób :-)
Filmboxy sa na transponderze 10796 V a filmbox HD 11278 V przeszukaj te 2 transpondery a dodadzą się do listy kanałów z satelity Hotbird.
A więc robisz tak.
Menu---wyszukiwanie ręczne[ok] podświetlasz hotbird żółty guzik TP wchodzisz w transpondery znajdujesz ww transpondery gdy je znajdziesz na każdym klikasz ok wtedy koło numeru transpondera pokaże się znaczek następnie klikasz czerwony guzik skanuj.Skanujesz wszystko gdy przeskanuje zapamiętujesz wychodzisz do menu organizacja ulubionych i szukasz po lewej stronie ostatnio dodane kanały będą na samym dole listy gdy je podświetlisz klikniesz ok wejdą na listę obok tą która masz wybraną a wybierasz poprzez guzik FAV.Gdy już je przerzucisz przenosisz w miejsce gdzie mają być a stare usuwasz z listu ulubione.
Choć to co napisałem jest w instrukcji obsługi. :-D
Orbitron 3m Mesh lnb inverto c-band
GI-S 980 2CR2CI HD PVR
Konwerter Invacom SNF-031
Antena 2metry Svensat - Żniniewicz 90E-43W Heavy Duty Siłownik 36"
Deklinacja 8"
Laminas 1.8m Astra 2F
Laminas 2,7m przygotowania do montażu.
Peyu
 
Posty: 169
Dołączenie: 2007-07-27, 17:36
Miejscowość: Wielkopolska


Powróć do GI-S 980 2CR2CI HD PVR

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron