Logitech Harmony One a Pilot 980

Moderator: sq9

Logitech Harmony One a Pilot 980

Postprzez TheHX » 2009-12-13, 14:21

Mam pytanko :
jakiś czas temu próbowałem przymusić One do nauki poleceń z pilota 980. W bazie Logitecha nie ma (jeszcze) naszego tunera. Nie udaje mi się zbytnio na piechotę. Tu raczej pytanie do przedstawicieli GI - który model tunera mógłbym wskazać Logitechowi One, by automatycznie przyjął ustawienia ?
GI-S 980, Astra/HB, Cyfra+/MTV, Pace DCR 711 w UPC, Samsung LE37 B650, kilka głośników..:)
TheHX
 
Posty: 123
Dołączenie: 2009-11-18, 12:20

Re: Logitech Harmony One a Pilot 980

Postprzez Jurek » 2009-12-13, 16:38

Poza 980 praktycznie żadnego, bo nawet jeśli są to dokładne odpowiedniki, z reguły piloty mają drobne modyfikacje (vide 9500).
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Re: Logitech Harmony One a Pilot 980

Postprzez gabor » 2009-12-13, 20:40

TheHX napisał(a):jakiś czas temu próbowałem przymusić One do nauki poleceń z pilota 980. W bazie Logitecha nie ma (jeszcze) naszego tunera
.Chyba musiałeś robić to baaardzo dawno. Mam Logitech Harmony 555 i nie miałem żadnych problemów z odnalezleniem w bazie Logitecha tego tunera. Jest on niemal od początku sprzedaży GI-S 980 w Polsce, w każdym bądź razie jak ja go kupiłem to już był. A zresztą, jaki problem zrobić to ręcznie?
gabor
 
Posty: 36
Dołączenie: 2009-10-11, 08:21

Re: Logitech Harmony One a Pilot 980

Postprzez TheHX » 2009-12-14, 11:03

Tak, dawno, jakieś 18 godzin temu. NIE MA TEGO MODELU W BAZIE, jeśli po raz kolejny nie mam pilota z automatu, a pozostaje mi jedynie jego nauka. Nie mam problemu z żadnym z posiadanych w domu urządzeń, pilota mam gdzieś od roku i potrafię się nim obsługiwać. Zapewniam. Dla GI-S 980 muszę go przyuczyć. W czym problem, ? w tym, że musiałem naklikać się z kilkadziesiąt razy, przybliżać i oddalać oryginała ( Logitech nie chciał zaskakiwać zbytnio ), by One nauczył się ..włączać i wyłączać. A kroków do nauki jest trochę.
Dlatego zapytałem i nadal twierdzę, że nie ma GIS-980 w bazie Logitecha. Gdyby był, miałbym go natychmiast. Wczoraj pousuwałem konfiguracje, by znów je zestawić z nowym już tunerem. TV bez problemu ( mam w domu 3 TV, każdy śmiga ), dvd bez problemu ( wszystkie 3 sztuki z rekorderem, baa...nawet poczciwa Wiwa 238U czytająca wszystko i zawsze załapała się do bazy ), ampli bez problemu ( tu jeden :)), natomiast GI-S 980 : pozostaje konfiguracja ręczna.Czyli w bazie go nie ma.N i e m a.
pzdr

ps - zadzwoniłem na infolinię Logitecha. Nie ma tego modelu w bazie. Nawet gdyby ktokolwiek zrobił swoje ustawienia ręcznie ( choć jedna osoba ) - wówczas dopisane zostałyby one do bazy urządzeń. Bo właśnie się dowiedziałem, że tak powstaje ta baza - z ustawień użytkowników, a nie z pracy programistów Logitecha.

FINAŁ : prawie sukces. Ręcznie zrobiony. BTW - szkoda tylko, że GIS980 to lekki muł i reaguje na One z dość sporym opóźnieniem :)
I jeśli faktycznie ustawienia userów dopisywane są do bazy, to dopiero TERAZ GI-S 980 jest w niej teoretycznie zapisany.
GI-S 980, Astra/HB, Cyfra+/MTV, Pace DCR 711 w UPC, Samsung LE37 B650, kilka głośników..:)
TheHX
 
Posty: 123
Dołączenie: 2009-11-18, 12:20


Powróć do GI-S 980 2CR2CI HD PVR

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron