Wybór tunera

Moderator: sq9

Wybór tunera

Postprzez puszczyk2 » 2009-12-04, 19:44

Stoję przed koniecznością zakupu tunera HD.Wahałem się między firmami GI a Opticomem.Wybór padł na GI. I tu mam problem: który tuner wybrać? Wstępnie wybrałem 980 i 900. Najważniejszymi cechami dla mnie to: jakość obrazu SD i HD,dobra współpraca modułu Polsatu i karty Cyfry, łatwość użytkowania, inne cechy łącznie z nagrywaniem i odtwarzaniem nie stanowią dla mnie decydującej roli. Dlatego proszę o pomoc w wyborze szczególnie użytkowników w/w modeli.Proszę również P. Jurka, który ma i wiedzę i może ważniejszą cechę pomocy innym. I mam jeszcze jedno pytanie: jak wygląda jakość obrazu w/w modeli na tle uważanego za najlepszego technisata? Za trud udzielenia pomocy będę wdzięczny. Z góry dziękuję!
puszczyk2
 
Posty: 8
Dołączenie: 2007-10-31, 21:32

Re: Wybór tunera

Postprzez Jurek » 2009-12-04, 20:04

Pod warunkami podanymi w poście zdecydowanie doradzam kupno modelu GI-900, szczególnie w kontekście pracy z C+ i modułem Cyfrowego Polsatu i łatwości użytkowania. Jakość obrazu jest na wysokim poziomie, może trochę gorzej od Technisata w SD, ale na pewno przynajmniej dorównuje mu w HD. A praca modułów tudziez komfort użytkowania bez porównania lepsze.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Re: Wybór tunera

Postprzez TheHX » 2009-12-04, 20:40

980+moduł Cyfry +/moduł CP - śmiga idealnie, bez jakichkolwiek zacięć. Moduł C+ smarDTV, wersja softu 11.
Cyfra w czytniku plus moduł CP - masakra z AXN, (TVNami poza samym TVN) i paczką Discovery
O jakości SD możemy podyskutować :)

Podsumowując : jestem zadowolonym użytkownikiem 980 z Cyfrą i Polsatem na pokładzie. Na razie z tymi dwoma :)
GI-S 980, Astra/HB, Cyfra+/MTV, Pace DCR 711 w UPC, Samsung LE37 B650, kilka głośników..:)
TheHX
 
Posty: 123
Dołączenie: 2009-11-18, 12:20


Powróć do GI-S 980 2CR2CI HD PVR

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron