Botowanie na SD- brak HD w Cyfrze i odwrotnie

Moderator: sq9

Botowanie na SD- brak HD w Cyfrze i odwrotnie

Postprzez TheHX » 2009-11-26, 21:04

Witam,
borykam się z czymś dziwnym - mam kartę w module Cyfry ( smarDTV ) uruchamiając tuner na kanale SD nie dekoduje programów HD z Cyfry poza MTV HD. Jak już w listę jakoś wejdę i namieszam tak, by chodziło HD, albo zabotuje na kanale HD z pakietu Cyfry - nie dekodują się kanały SD...Zabawa w kotka i myszkę.

Już wiem, że tak działa..moduł Cyfry. Karta w module - obojętnie który slot - nie ma dekodowania kanałów NatGeo HD, Animal Planet HD, Eurosport HD oraz Canal Plus Film HD. Śmiga tylko MTVNHD. Jednak. W kombinacji Polsat na górze, a karta Cyfry w czytniku - odpalają z kolei wszystkie cztery kanały HD poza MTVNHD :)
No i oczywiście CP blokuje AXN, TVN24, Turbo oraz Discovery i Discovery Science. Nie blokuje TVN oraz Discovery ID.
Nie bardzo wiem, co mam zrobić - moduł Cyfry miał teoretycznie załatwić bezproblemowy odbiór w duecie CP - Cyfra w modelu 980 ( wiem, wiem, miałem kupi 900 :)) - i tak faktycznie jest na linii SD - Polsat i Cyfra idą jak żyleta.
Oddać moduł jako w zasadzie nie przydatny w takiej sytuacji ?

Mam już odpowiedź od p. Jurka w sprawie ew. prac nad softem OK. Ale czy ktoś z userów korzysta z obu modułów i ma jakieś problemy tego typu ?
pzdr
GI-S 980, Astra/HB, Cyfra+/MTV, Pace DCR 711 w UPC, Samsung LE37 B650, kilka głośników..:)
TheHX
 
Posty: 123
Dołączenie: 2009-11-18, 12:20

Re: Botowanie na SD- brak HD w Cyfrze i odwrotnie

Postprzez gabor » 2009-11-27, 10:45

Już pisałem na tym forum, ze współpraca modułu Cyfry+ z modułem PC u mnie wygląda idealnie. Mam pakiet Komfort+ oraz opcję premium Canal+ i HBO, a do tego kanały HD /czyli +Film HD, +Sport HD, HBO HD i Filmbox HD/. W Polsacie pakie Mini Max, nie mam żadnych zacięć, czy problemów z którymkolwiek kanałem. Takowe natomiast występują, gdy przełożę kartę Cyfry do czytnika, przestają odbierać niektóre kanały, tzn. jak się pobawię w wielokrotne przełączanie, to na ogół i one załapią ale jest to bardzo denerwujące i dlatego wolę używać modułu. A jeszcze muszę dodać, że stosuję bezprzewodowy splitter Smartwi i w ten sposób pracuje 4 tunery, więc w Goldenie siedzi karta kliencka, a nie oryginał. Zapewne albo moduł albo tuner masz uszkodzone.
gabor
 
Posty: 36
Dołączenie: 2009-10-11, 08:21

Re: Botowanie na SD- brak HD w Cyfrze i odwrotnie

Postprzez TheHX » 2009-11-27, 12:14

Pierwszy moduł uszkodzony.., drugi trzeba było przeprogramować..I ŚMIGA :)
GI-S 980, Astra/HB, Cyfra+/MTV, Pace DCR 711 w UPC, Samsung LE37 B650, kilka głośników..:)
TheHX
 
Posty: 123
Dołączenie: 2009-11-18, 12:20


Powróć do GI-S 980 2CR2CI HD PVR

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron