Zawieszanie na botowaniu

Moderator: sq9

Zawieszanie na botowaniu

Postprzez TheHX » 2012-04-13, 09:51

Witam, zaczynam borykać się z problemem botowania. Jakiś czas temu dekoder "umarł" podczas staru i myślałem, że tylko jtag go ruszy. Wyłączanie pstryczkiem nic nie dawało. Odpiąłem z sieci. Po kilkunastu minutach ruszył. Wczoraj to samo - zawiesił się na botowaniu, odłączyłem, ruszył. Dziś to samo.
Czy dekoder jest uszkodzony i trzeba już grzebać w nim czy wystarczy przeflaszowanie softu ?? Wiem, że we Wrocławiu GI nie posiada jtaga i trzeba wysyłać np. aż do Krapkowic.
Czy ktoś ma sugestie, co mogę dalej z tym fantem robić ??
pzdr

2 dni po napisaniu postu : tuner trafił do siedziby GI. Prawdopodobnie mogą być to powysychane kondensatory elektrolityczne - twierdzi p. Michałek. Tuner po pewnym czasie daje się uruchomić. Nie kasuję posta, a edytuję, gdyby ktoś napotkał podobny problem.
Dziękuję jednocześnie za życzliwość i użyczenie dekodera na czas naprawy mojego :)

2 dni po powrocie z serwisu ( wymieniono kondensatory) - TO SAMO :( Tuner włączony jest do prądu na stałe (więc się grzeje) - w serwisie włączano go kilka razy dziennie - nie wiem czy był tam pod stałym napięciem...Jestem zatem w kropce....
GI-S 980, Astra/HB, Cyfra+/MTV, Pace DCR 711 w UPC, Samsung LE37 B650, kilka głośników..:)
TheHX
 
Posty: 123
Dołączenie: 2009-11-18, 12:20

Powróć do GI-S 980 2CR2CI HD PVR

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron