problem z listą kanałów

Moderator: sq9

problem z listą kanałów

Postprzez ignac » 2009-10-22, 22:08

Witam serdecznie,
Mam problem i proszę o pomoc.
Rzecz dotyczy tunera Big Sat BS-S 77CX, zawieszał mi sie dość często, ale nie w tym rzecz.
Po zakupie brakowało mi niektórych kanałow wiec postanowiłem zrobić wyszukiwanie ręczne, zrobił sie taki bałagan, że nic tylko pozostało mi wgrać nową liste.
Sciągąłem ze strony tzw"loader" (strony golden....), najnowszy soft tez z tej strony i przystąpiłem zgodnie z instrukcją do programowania.
Wszystko poszło cacy, tuner dostał od nowa soft, z tym, że wykasowało mi wszytskie kanały. Natępnie zgodnie ze sztuką zacząłem wgrywać liste kanałów, pojawił sie problem, że tuner obsługuje tylko 2000 kanałów, wiec obciąłem z listy satelity, które nie były potrzebne i wgrałem listę, wszystko na tunerze ok, na kompie ok, ale listy na tunerze nie ma, po wgraniu nowej listy zmieniają sie wszystkie ustawienia tunera na fabryczne i wyskakuje : no channels, mało tego nie ma żadnych satelit żeby nawet ręcznie wyszukać kanały. Nie mam pojęcia co dalej z tym począć, wiec prosze o pomoc
pozdrawiam
ignac
ignac
 
Posty: 2
Dołączenie: 2009-10-22, 21:57

Re: problem z listą kanałów

Postprzez Jurek » 2009-10-23, 06:55

Wgrać na nowo soft, odtworzy liste satelitów, a nastepnie puścić programowanie w tunerze i poukładać kanały w tunerze. Uzywanie kompa do tego modelu w różnych konfiguracjach kończy się tak jak opisałeś, są na ten temat ostrzeżenia na forum.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Re: problem z listą kanałów

Postprzez ignac » 2009-10-23, 08:04

dzieki, ale ja ten soft wgrywałem dziesiątki razy i za każdym razem jest to samo...
a nie można poprostu przesłać do Was do serwisu? juz nie mam siły z tym dekoderem...
pozdro
ignac
 
Posty: 2
Dołączenie: 2009-10-22, 21:57

Re: problem z listą kanałów

Postprzez Jurek » 2009-10-24, 13:17

Rozumiem zniecierpliweinie, ale zrozum, nie jesteśmy w stanie każdemu klientowui układać listy kanałów, po prostu niewykonalne fizycznie.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław


Powróć do Telewizja na Kartę

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron