Ustawienia AV

Moderator: sq9

Ustawienia AV

Postprzez Albert1865 » 2011-03-23, 20:59

Mam taki problem z odbiorem ,jeżeli w dekoderze w ustawieniach AV HDMI mam ustawione wejście przez Y,Pb,Pr często przy pierwszym włączeniu dekodera mam różowy obraz i brak głosu.Dopiero po dwukrotnym wyłączeniu dekodera pilotem i po ponownym załączeniu wszystko jest OK.Przy ustawieniu AV HDMI na RGB też często nie ma głosu przy pierwszym uruchomieniu dekodera,i tak samo dwukrotne wyłaczenie pilotem pomaga.Czy ktoś ma podobne objawy w odbiorze i czy jest na to jakas rada.?
Albert1865
 
Posty: 20
Dołączenie: 2009-08-22, 21:47

Re: Ustawienia AV

Postprzez Jurek » 2011-03-24, 08:56

Trudne pytanie - jeśli masz mozliwośc sprawdzenia tego na innym TV, troche ułatwi odpowiedź. Spotkałem się z tego rodzaju problemem na telewizorach LCD GI, gdzie interpretacja hdmi przez TV był niewłaściwa i np. w celu uzyskania głosu trzeba przełączyć wejście w telewizorze na PC i z powrotem na hdmi, wtedy jest ok. Oczywiście nie zawsze to występuje, ale jednak. Tuner w tym przypadku to GI-900, a więc inny niz Twój. Jesli to taki przypadek - nic na to nie poradzimy.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław


Powróć do GoSat GS-8010 CRCI HD Combo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron