Lista kanałów TnK i problem z TVN

Moderator: sq9

Lista kanałów TnK i problem z TVN

Postprzez przewaks » 2009-07-18, 20:30

Jako, że jestem nowy na forum, chciałem się ze wszystkimi przywitać.
Od niedawna jestem użytkownikiem dekodera GoSat 8010 i natrafiłem na dość nietypowy problem. Korzystam z karty TnK. Karta aktywowała się bez problemu i wszystko działa prawidłowo.
Chciałem stworzyć własną listę kanałów przy użyciu udostępnionej w tym celu aplikacji. I tu się właśnie zaczynają problemy. Kiedy załaduję do dekodera stworzoną przez siebie listę, w której programy z pakietu TnK dodałem do ulubionych, nie jestem w stanie oglądać TVN i TVN Siedem. Pojawia się komunikat "Zakodowany lub brak sygnału". Co ciekawe, mogę przeglądać telegazetę na w/w kanałach.
Kiedy natomiast załaduję oryginalną listę kanałów (której kopię zachowałem), TVN i TVN siedem działają bez problemu - można je oglądać.
W załączeniu udostępniam stworzoną listę z niedziałającym TVN-em (w zakładce FAV 1).
Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem? Co może być jego przyczyną i jak go rozwiązać? Będę wdzięczny za wszelkie rady i sugestie.
Załączniki
LISTATNK.zip
Lista TnK i DVB-T z Warszawy z niedziałającym TVN i TVN Siedem
(97.27 KiB) Ściągnięto 372 razy
przewaks
 
Posty: 4
Dołączenie: 2009-07-16, 12:23

Re: Lista kanałów TnK i problem z TVN

Postprzez Jurek » 2009-07-20, 08:34

Powodem jest źle działający edytor, o czym p. Litzinger (autor) wie od dawna, ale niewiele z tym robi.
Stwórz listę pod TnK z poziomu tunera, wszystko będzie ok.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Re: Lista kanałów TnK i problem z TVN

Postprzez przewaks » 2009-07-20, 17:44

Dzięki za wyjaśnienia. Swoją drogą szkoda, że autor programu nie chce go udoskonalić bo gdyby dopracować aplikację, mogłaby się ona stać całkiem użytecznym narzędziem do zarządzania kanałami naszych dekoderów.
przewaks
 
Posty: 4
Dołączenie: 2009-07-16, 12:23


Powróć do GoSat GS-8010 CRCI HD Combo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron