Ponownie EPG

Moderator: sq9

Ponownie EPG

Postprzez lukaskr » 2009-02-21, 17:55

Wiem że na forum jest juz taki temat ale porady w nim nie rozwiązują mojego problemu...
Po każdej nowo wgranej liście kanałów EPG przestaje działać i kanały HD przestają być odbierane. Wyczytałem na forum, że odłączenie tunera i jego ponowne podłączenie rozwiązuje dopiero ten problem. Jednak u mnie rozwiązało to problem tylko z kanałami HD, które są już odbierane ale EPG ciągle nie działa. Wyszukiwanie ponowne kanałów z HOT BIRDA nie pomaga. Można też przywrócić tuner do ustawień fabrycznych ale wtedy znowu muszę wgrać listę swoich uporządkowanych kanałów i problem się powtarza. Jest może jakiś sposób aby przywrócić EPG po wgraniu kanałów? Bo z HD poszło bez problemów, zaczęły być odbierane po restarcie tunera, ale EPG cięgle nie działa. Dodam też że zegar mam poprawnie ustawiony.
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź w miarę możliwości.
lukaskr
 
Posty: 20
Dołączenie: 2009-02-20, 10:12
Miejscowość: Rawicz - Wlkp.

Postprzez eskim » 2009-02-21, 18:20

Sprecyzuj-Po każdej nowo wgranej liście kanałów EPG przestaje działać-po każdej nowo wgranej czyli rozumiem że robisz zmiany w edytorze i wgrywasz? czy wgrywasz moją listę i przestaje działać EPG bo u mnie działa OK.

No może nie do końca wcześniej nie zwracałem na to uwagi myślałem że oprócz czkawki jest OK coś jednak jest nie tak z tym EPG włączamy EPG jesteśmy na jakimś tam kanale ja wróciłem do TVN na którym było brak informacji i przycisnąłem OK na pilocie, pojawiła się informacja ale znikł obraz po wyłączeniu EPG na ekranie TV info, słaby lub zakodowany sygnał dopiero przełączenie o 1 kanał dalej pozwoliło na powrót obrazu.
Awatar użytkownika
eskim
 
Posty: 169
Dołączenie: 2007-08-23, 12:16

Postprzez lukaskr » 2009-02-22, 12:01

Tak wgrałem swoją własną listę którą ułożyłem w edytorze.
Nie wiem jak ten problem rozwiązać..
lukaskr
 
Posty: 20
Dołączenie: 2009-02-20, 10:12
Miejscowość: Rawicz - Wlkp.

Postprzez eskim » 2009-02-22, 12:17

Tak myślałem wiec teraz wiesz z czym nie jest OK ja swoją listę układam w tunku i EPG działa poza tymi drobnymi problemami.
Awatar użytkownika
eskim
 
Posty: 169
Dołączenie: 2007-08-23, 12:16

Postprzez lukaskr » 2009-02-22, 12:29

Jakbym to robił w tunerze to by mi zajeło baaaardzo duzo czasu..
ehh pokombinuje jeszcze ale nie wiem czy coś pomoże...
lukaskr
 
Posty: 20
Dołączenie: 2009-02-20, 10:12
Miejscowość: Rawicz - Wlkp.

Postprzez mzag » 2009-02-28, 17:29

Postanowiłem i ja posprzątać listę kanałów i problem z brakiem epg po użyciu SetEditGT dał znać :( więc może by skłonić autora do poprawki "kaczki". A tak na marginesie pytanie do p. Jurka - czy istnieje możliwość by udostępnić specyfikację formatu zapisu pliku listy kanałów ?
mzag
 
Posty: 9
Dołączenie: 2009-02-16, 15:04


Powróć do GoSat GS-8010 CRCI HD Combo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron