GI-S 900 przestał reagować na pilota

Moderator: sq9

GI-S 900 przestał reagować na pilota

Postprzez Kong74 » 2011-01-10, 23:29

Użytkuje GI-S 900 HD od września 2009. Dzisiaj dekoder przestał reagować na pilota - sprawdziełm nowe baterie oraz zweryfikowałem, że pilot nadaje w podczerwieni po naciśnięciu przycisku (aparatem fotograficznym). Natomiast dekoder reaguje bardzo sporadycznie na pilota - w ciągu 2 godzin ciągłego męczenia różnych przycisków
pilota przy włączonym dekoderze udało mi się usyskać 2 razy reakcję na strzałkę w dół oraz raz wyłączyć urządzenie przy pomocy pilota. Odłączyłem od dekodera zasilanie na 10 sekund i bez poprawy. Później używając przyciskó z obudowy, wgrałem po raz drugi oprogramowanie 2.61C (uważane za najbardziej stabilne dla tego modelu) i również bez poprawy.

Co można z tym zrobić zanim żona wyprosi mnie z domu razem z tym dekoderem ? :-(
Nie mam innego dekodera, a więc w tej chwili nie mam w ogóle TV Sat - bez pilota to "se neda".
Kong74
 
Posty: 1
Dołączenie: 2011-01-10, 23:21

Re: GI-S 900 przestał reagować na pilota

Postprzez Jurek » 2011-01-11, 08:50

Niestety "pachnie" czujnikiem podczerwieni na front panelu. Prosze wysłać tuner z opisem do nas, odeślemy w ciągu 72 godzin
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław


Powróć do GI-S 900 CRCI HD

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron