Nagrywanie na zewnętrznym dysku USB - kilka pytań

wszystko co dotyczy tego modelu GI

Moderator: sq9

Nagrywanie na zewnętrznym dysku USB - kilka pytań

Postprzez Marcin81127 » 2009-10-22, 17:52

Na wstępie do moderatora: jeżeli jest gdzieś temat o podobnym znaczeniu to proszę tam przerzucić ten wątek :-)
Czy jest na forum ktoś kto ma możliwość nagrywania na zewnętrznym dysku USB np. pendrive :?:
Po paru godzinach przeszukiwania neta znalazłem soft umożliwiający w końcu taką czynność.
I pytanie: W jakim formacie jest nagrywany materiał :?: Mnie już cholera bierze :evil: bo nie mogę tego w żaden sposób odtworzyć w kompie.
Ewentualnie jakim konwerterem przerobić to na jakiś znajomy format typu .avi lub .divx :?:
Wczoraj nagrałem sobie pare sekund meczyku na ITV HD. Jaki programem to ruszyć :?:
HELP ME :!:
Marcin81127
 
Posty: 16
Dołączenie: 2009-10-11, 08:46

Re: Nagrywanie na zewnętrznym dysku USB - kilka pytań

Postprzez Jurek » 2009-10-22, 18:34

Nie ma takiego wątku z prostego powodu. Oprogramowanie umożliwiające taką funkcjonalność nie wyszło od nas. To nie zlośliwośc, po prostu nie mam nawet możliwości przetestować tego.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Re: Nagrywanie na zewnętrznym dysku USB - kilka pytań

Postprzez mojoyoyo » 2009-10-28, 12:45

Witam.

KM Player odtwarza nagrany materiał SD i HD. Po przepuszczeniu plików przez TS Doctor (*.ts) można odtwarzać w innych playerach (vlc media player, media player classic itp).
Do konwertowania np. AllToAvi.

Pozdrawiam
mojoyoyo
 
Posty: 3
Dołączenie: 2009-03-09, 07:41

Re: Nagrywanie na zewnętrznym dysku USB - kilka pytań

Postprzez Marcin81127 » 2010-01-16, 21:41

Trochę na temat nagrań z tego tunka. Może jest ktoś kto mi wytłumaczy. @mojoyoyo polecił mi jakiś tam odtwarzacz i jestem mu za to wdzięczny ale do pewności pobrałem sobie także inny player ;-) . I teraz tak. Postanowiłem się trochę pobawić z nagrywaniem kanałów HD a że dostęp do paru kanałów mam (23 kanały z 4 satelit) o to co stwierdziłem: Polsat HD, HBO HD, Filmbox HD (ten z tp Cyfry+), MTVNHD, Eurosport2 HD, Einsfestival HD, ITV HD, jeszcze jako tako idzie odtworzyć. Niech mi ktoś powie/pomoże jak ruszyć inne kanały tzn, Astra HD, National Geo HD, ZDF HD, i resztę :-/
Marcin81127
 
Posty: 16
Dołączenie: 2009-10-11, 08:46


Powróć do GI-S 890 CRCI HD Excellence

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron