GI-S890 CRCI HD E - Problem z modulami Cyfry+ i Polsatu

wszystko co dotyczy tego modelu GI

Moderator: sq9

GI-S890 CRCI HD E - Problem z modulami Cyfry+ i Polsatu

Postprzez Mark » 2008-10-25, 22:05

Do niedawna posiadalem Humaxa HDCI-2000 ale z powodu wielu problemow z uzywaniem dwoch modulow (przegrzanie, zamrazanie ...) kupilem nie dawno Goldena GI-S890.

Jak dotad, wszystko wydaje sie dzialac poprawnie za wyjatkiem kanalow HBO, HBO2, HBO Comedy i HBO HD Test (HBO HD pracuje poprawnie).

Problem pojawia sie kiedy wybiera sie te kanaly. Ukazuje sie wtedy informacja ze 'Tego kanalu niema w twoim abonamencie'. Informacja ta pochodzi z CAMu Polsatu (abonament jest tylko zaplacony na Cyfrze+) i trzeba wyjac CAM Polsatu zeby te kanaly graly OK.

Rozumiem ze te kanaly sa transmitowane z tego samego transpondera w dwoch systemach (Seca i Nagravision) chociaz inne kanaly jak na przyklad Cinemax i Foxlife w tej samej konfiguracji pracuja normalnie. HBO HD tez pracuje poprawnie ale jest transmitowany tylko w Seca.

Potwierdzam ze najnowszy soft RYGY 010.43 08/27/08 jest wgrany na Goldenie, karta Cyfra+ jest umiesczona w CRCI a karta Polsatu wraz z CAMem z najnowszym softem 1.07.014 jest umieszcona w slocie 1 lub 2.

Zaznaczam ze wsystkie proby z umieszczaniem dwoch CAMow (pomijajac CRCI) nie poprawily sytuacji a wrecz odrotnie pogorszyly.

Prosil bym o pomoc w tej sprawie.

Dziekuje
Mark
 
Posty: 2
Dołączenie: 2008-10-25, 22:02

Postprzez Jurek » 2008-10-27, 09:42

Odpowiedziałem na maila, ale na wszelki wypadek napisze również tu. Nie mam pojęcia dlaczego akurat na HBO masz konflikt, skoro na innych kanałach w simulcrypcie nie ma problemu. Jest mi ciężko sprawdzić to w moich warunkiach, bo zarówno na karcie C+ jak i module CP mam pełne pakiety.
Od napisania maila przyszło mi jeszcze jedno do głowy - spróbuj ponowić uprawnienia na moduł CP. Być może coś się zmieni. Sytuację może też poprawić usunięcie kanałów HBO i zaprogramowanie ich na nowo, być może ID providera ustawi się wtedy poprawnie. Ale to tylko teoria, jak pisałem na maila przyjżę się dokładnie problemowi w tym tygodniu.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Re: GI-S890 CRCI HD E - Problem z modulami Cyfry+ i Polsatu

Postprzez RobertG » 2008-10-31, 20:06

Mark napisał(a):Jak dotad, wszystko wydaje sie dzialac poprawnie za wyjatkiem kanalow HBO, HBO2, HBO Comedy i HBO HD Test (HBO HD pracuje poprawnie).


Mam dokladnie identyczna sytuacje. HBO z wyjatkiem HD nie chodzi albo czasem zalacza sie po dlugim czasie. Abonament Polsat + C+ multipakiet z HBO
Ostatnio edytowany przez RobertG, 2008-11-03, 20:13, edytowano w sumie 1 raz
RobertG
 
Posty: 2
Dołączenie: 2008-10-31, 20:04

Postprzez Mark » 2008-10-31, 23:23

Jest lekarstwo na to wg BOK-u Cyfry+. Należy przesłać uprawnienia na kartę Cyfry+ z ICOK-u

Dziekuje, ale chyba chodzi o karcie Polsatu a nie Cyfry+ :?:

http://www.satkurier.pl/news/36658/
Mark
 
Posty: 2
Dołączenie: 2008-10-25, 22:02

Postprzez RobertG » 2008-11-03, 20:16

Przeslanie uprawnien z ICOK Polsatu nic nie daje.
Posiadacze Multipakietu w C+ nie maja mozliwosci zalozenia konta w ICA Cyfry. Jezeli tam istnieje mozliwosc przesylania uprawnien, podobnego do Polsatu, to czesc uzytkownikow jest tej mozliwosci pozbawiona.
RobertG
 
Posty: 2
Dołączenie: 2008-10-31, 20:04


Powróć do GI-S 890 CRCI HD Excellence

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości