dm8000hd Diseqc 8_1 P.168-W V2 wavefrontier 5 problem

indywidualne, zbiorcze itd.

Moderator: sq9

dm8000hd Diseqc 8_1 P.168-W V2 wavefrontier 5 problem

Postprzez athcx » 2011-10-16, 18:39

Witam posiadam diseqc Przełącznik Diseqc 8_1 P.168-W V2 firmy Waverontier http://allegro.pl/przelacznik-diseqc-8- ... ?source=oo w dreambox dm8000hd na antenie 5 konwerterów do diseqc podpięte po kolei inp1 1W thor, inp2 5E syriusz, inp3 13E hotbird, inp4 19E astra i inp5 28,2E astra. Oczywiście korzystałem z opcji szukaj znalazłem parę opisów ale ni w ząb nie chce mi zagadać. Antena dobrze ustawiona na antenie po kolei wiszą 1w konwerter singiel, 5e konwerter singiel, 13e konwerter quad, 19e konwerter twin i 28,2e konwerter singiel Coś wyczaiłem otóż na głowicy A w dm8000h działają po ustawieniu jak wyżej 1w thor,5e sirius i astra 28,2e nie działa hodbird i astra 19 i właśnie na hotbirdzie mam konwerter quad a na astre konwerter twin wszystko wskazuje na to, iż ten diseq współpracuje jedynie z konwerterami single (pojedyncze) gdyż akurat te dwie sat nie działają, do drugiej głowicy w dreambox mam podpięty jedynie hotbird własnie do tego quada i na kładzie wiszą jeszcze 2 tunery czyli na samego hodbirda. Zdaje sie to bedzie problem brak separacji dlatego w/w diseq nie widzi quada i twina ale to tylko moje gdybanie bardzo proszę o info czy tak może być na mierniku sygnału wszystko przy tych 2 sat szaleje brak sygnału, ewentualnie jak rozwiązać taki układ, czyżbym musiał wieszać kolejną antenę czy może zmienić tego quada Konwerter Big Sat QUAD LNB BS 204S dokładnie taki http://allegro.pl/konwerter-big-sat-qua ... 80999.html i twina KONWERTER GOLDEN INTERSTAR TWIN nie pamiętam dokładnie jakie oznaczenie modelu no coś co będzie bezproblemowo współpracować z tym moim diseqc


Bardzo proszę o poradę już sam nie wiem jak podejść do tematu
athcx
 
Posty: 1
Dołączenie: 2011-10-16, 18:21

Powróć do Instalacje antenowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron