TNK z nowoczesną siecią doładowań

Moderator: sq9

TNK z nowoczesną siecią doładowań

Postprzez eskim » 2009-07-06, 18:30

Cyfrowy Dom zakończył fazę testową nowego systemu doładowań telewizji na kartę – pierwszego na polskim rynku dostawcy usług telewizji cyfrowej na zasadzie pre-paid. Już wkrótce wszyscy jej użytkownicy będą mogli doładować swoje konta bezpośrednio w punktach sprzedaży. Punkty te oznakowane będą na zewnątrz i wewnątrz specjalnie przygotowanym znakiem.
Już od 2 lipca br. użytkownicy telewizji na kartę mogą skorzystać z sieci ponad 100 punktów, w których – bez zbędnych formalności i dodatkowych opłat – klient może doładować swoją konto w telewizji na kartę. Procedura doładowania pozbawiona jest wszelkich zbędnych formalności, wolna od jakichkolwiek dodatkowych opłat bądź prowizji i natychmiastowa. Koszty doładowania odpowiednio na: jeden, trzy, sześć bądź dwanaście miesięcy pozostaje taki sam jak w przypadku tych dokonywanych przez Internet.
Pełną listę punktów, w których możliwe jest dokonanie doładowań znaleźć można na specjalnej mapce na stronie www.telewizjanakarte.pl oraz za pomocą lokalizatora internetowego Zumi.

Docelowo sieć punktów, w których możliwe będzie doładowanie telewizji na kartę objąć ma swoim zasięgiem cały kraj. Spółka Cyfrowy Dom – właściciel telewizji na kartę – wciąż prowadzi rozmowy z kolejnymi satelitarnymi punktami dystrybucji. Niewątpliwą atrakcją jest dla nich nowatorski model biznesowy oparty o zasadę udziału wszystkich uczestników programu w dochodach z doładowań kart.

Telewizja na kartę, jako pierwsza w Polsce umożliwiła dostęp do kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości na zasadzie pre-paid. Bez konieczności podpisywania umów czy innych formalności użytkownicy telewizji na kartę zyskali dostęp do takich kanałów jak TVN, TVN 24, TVN Turbo, TVN Warszawa, Disney Channel, nSport, Discovery Channel, TVN Style, TVN Meteo, TVN Siedem, religia.tv, TVP1, TVP2, TVP Info oraz do setek nie kodowanych kanałów FTA.

Po wyczerpaniu się trzymiesięcznego pakietu startowego użytkownicy telewizji na kartę sami zdecydują, na jaki okres doładują swoją kartę. Aktualnie dostępne są cztery warianty – na okres jednego, trzech, sześciu bądź dwunastu miesięcy. Koszt rocznego doładowania karty to 120 złotych, (czyli 10 złotych miesięcznie), sześć miesięcy to koszt 72 złotych (12 złotych za miesiąc) doładowanie trzymiesięczne kosztuje 42 złote (14 złotych na miesiąc) a miesięczne doładowanie nabyć można już za 16 złotych.

Bez doładowywania karty, Klienci telewizji na kartę mogą za pomocą swojego dekodera odbierać pięć kanałów telewizyjnych: TVN, TVN7, TVP1, TVP2, religia.tv oraz setki kanałów FTA.

Zaproponowana przez telewizje na kartę formuła korzystania z usług telewizji cyfrowej spotkała się w wielkim zainteresowaniem, a ilość jej użytkowników w ciągu zaledwie kilku miesięcy przekroczyła dwieście tysięcy.

źródło: http://satkurier.pl/
Na tym forum o edukacji nie dyskutujemy.
Awatar użytkownika
eskim
 
Posty: 169
Dołączenie: 2007-08-23, 12:16

Powróć do Aktualności z rynku TV-SAT

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron