GIP jako dystrybutor Cyfry Plus

Wszystko co Wam się podoba lub nie w naszej działalności

Moderator: sq9

GIP jako dystrybutor Cyfry Plus

Postprzez TheHX » 2009-11-29, 10:00

Jakiś czas temu trafiłem do wzorcowego moim zdaniem salony sprzedaży Cyfry Plus - we wrocławskich Arkadach. Nowe miejsce, ładna wystawka :), z jednej strony muzeum techniki - tunery Cyfry, z drugiej Goldeny...Można dotknąć, uruchomić, pobawić się...Któregoś dnia wybrałem się tam ponownie - z pytaniem o..Polsat, a konkretnie o moduł. Wstaje sprzedawca, podchodzi ( już wiem, że zaraz zacznie się wymądrzać, a ja bajkę znam na wylot..) i zaczyna ze mną rozmowę. Po 30 sek, wiem, że to ktoś, kto ma ogromną wiedzę fachową. Trochę mnie to powiem szczerze zaskoczyło. Okazało się później, że to Jerzy Michałek tam urzędował..:)

Bardzo dziękuję p. Michałkowi za pomoc w zawarciu kolejnej umowy z Cyfrą. Niby wielkie tam halo..ale nigdzie nie ma infa o tym, że mogę kupić moduł za 99 zł, a nie za 179 zł, zresztą żaden dystrybutor nie zadzwoni osobiście do klienta pilnując upływających 48 godzin umożliwiających modyfikację umowy ( tak, p. Michałek zadzwonił do mnie i ściągnął mnie do salonu, bym zmodyfikował umowę tak, jak chciałem A CZEGO NIE WIEDZIAŁEM )
Nie otrzymałem np. absolutnie żadnego wsparcia ani w Solusie ani w Novisacie - u istniejących we Wrocławiu od wielu lat poważnych dystrybutorów. Zresztą każdy mówił co innego, a miało się to i tak nijak do tego, co usłyszałem przez telefon bezpośrednio od Cyfry...

Wielkie dzięki !! Jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem GI-S 980 i klientem dystrybutora Cyfry Plus jakim jest GI Polska
GI-S 980, Astra/HB, Cyfra+/MTV, Pace DCR 711 w UPC, Samsung LE37 B650, kilka głośników..:)
TheHX
 
Posty: 123
Dołączenie: 2009-11-18, 12:20

Re: GIP jako dystrybutor Cyfry Plus

Postprzez TheHX » 2011-04-18, 20:08

Nie modyfikuję, tylko specjalnie dopisuję. Dziwi mnie to bardzo, ale Cyfra nie uważa GIP jako dystrybutora :) Po prostu nie ma salonu w wykazie swoich przedstawicieli. Korzystając z opcji internetowej chciałem przyciąć po 2 zł na abonamencie. Niestety - pracownik infolinii nie mógł mnie skierować do podpisania umowy w Arkadach...bo nie ma tam niczego :):) Za to usilnie zaprasza m.in. do "Solusa", który jest chyba najuboższym w mieście punktem, gdzie nikt nic nie wie...Absurd jakiś !!
TheHX
 
Posty: 123
Dołączenie: 2009-11-18, 12:20

Re: GIP jako dystrybutor Cyfry Plus

Postprzez Jurek » 2011-04-19, 07:54

Absurd podwójny, bo punkt w Arkadach jest Centrum Cyfry+, więc jako jeden z 3 w mieście może bez problemów załatwic takie rzeczy. Dzieki za info, poprosze o wyjaśnienia.
BTW - nasz punkt w Arkadach nazywa się Centrum Telewizji Cyfrowej, może konsultant nie "zaskoczył" po adresie.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Re: GIP jako dystrybutor Cyfry Plus

Postprzez TheHX » 2011-04-19, 08:08

absurd absurd..podawałem mu nazwę. Jednak czytał całą listę dystrybutorów Cyfry we Wrocławiu. Półtora roku temu, gdy podpisywałem umowę na żonę było dokłądnie tak samo. Skiereowano mnie do Novisatu albo do Solusa, żadnego innego dystrybutora nie było w wykazie w tymn rejonie. Więc poszedłem "z buta" do Arkad i tak załatwiłem sprawę :)
Jak uda się sprawę załatwić szybko - poproszę C+ o skierowanie mnie do Was. Nie chcę do Novisatu, choć tam jeszcze jest całkiem do rzeczy...pozdrawiam !
GI-S 980, Astra/HB, Cyfra+/MTV, Pace DCR 711 w UPC, Samsung LE37 B650, kilka głośników..:)
TheHX
 
Posty: 123
Dołączenie: 2009-11-18, 12:20


Powróć do Działalność GI Polska

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron