Problem z GI-S780 CRCI Xpeed

Moderator: sq9

Problem z GI-S780 CRCI Xpeed

Postprzez radiatorek » 2009-12-01, 05:41

Witam!
Mam problem z odbiorem kanałów Cyfra+ ID i Eurosport PL w pakiecie Podstawowy+. Programu ID nie moge odbierać od około tygodnia (poprzednio był).
Eurosport początkowo była tylko fonia teraz nie ma nic. W BOK Cyfry+ polecili przywrocić ustawienia fabryczne.Próbowałem uaktualnić listę kanałów i oprogramowanie przez USB plikami .dat i .bin pobranymi ze strony golden-interstar okazało sie, że prawdopodobnie nie działa port USB. Spróbowałem obejrzeć zdjęcia .jpeg korzystając z tego portu - bez rezultatu.
radiatorek
 
Posty: 1
Dołączenie: 2009-12-01, 05:31

Re: Problem z GI-S780 CRCI Xpeed

Postprzez Jurek » 2009-12-01, 08:38

Po włożeniu pamięci z plikami rozpoznaje ją i wyśiwtla okno Download/Upload? Jeśli nie, zmień pamięć.
I nie rób żadnego resetu fabrycznego w swoim sprzęcie na sygestie infolinii. To jest porada z gatunku "wyjmij wtyczkę, działa na wszystkie problemy" ;-)
Po wgraniu listy pownieneś mieć wszystko ok. Jesli nie, zrób reaktywację karty, mogleś mieć przez październik dostep promocyjny do Komfortowego, po zmianie uprawnień z powrotem na Podstawowy, coś mogło pójść nie tak.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław


Powróć do Cyfra+

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron