LNB Big SAT

Moderator: sq9

LNB Big SAT

Postprzez Peyu » 2007-07-30, 17:32

Chciałbym podzielic się spostrzeżeniami odnośnie użytkowania tych że lnb jako iż coraz żadziej jest je dostac choc szkoda bo są bardzo dobre używam w zasadzie używałe mod samego początku jak ino pokazały sie na rynku,jako jedyne spelnil moje oczekiwania gdyż na nim wylapalem jako nieliczny sygna lz Astry 2d kanaly bbc tak cieżko u nas dostępne ,póżniej pojaiwaly sie goldenki,ivacomy i inne wynalazki z super wzmocnieniami lecz ja knarazie nic nie przebija jakości bigsata,obecnie uzywam typowego lnb pod parabole z portem c-120,maximus lecz co po dobrym lnb jesli niemamy dobrego tunka z super głowicą ja od samego poczatku gdy zakupiłem tuner cyfrowy jest to goldenek najpierw wersja 8001 D no i teraz tez goldenek taki co w opisie.Szkoda że nie ma bigsatów pod parabole zapewne znalazłyby swoich zwolenników,Myślę że wasz nie zanudzile mtym pisaniem ale takie jes tmoje zdanie i opinia o lnb bigsat czyli jak najbardziej pozytywna.
Pozdrawiam
Orbitron 3m Mesh lnb inverto c-band
GI-S 980 2CR2CI HD PVR
Konwerter Invacom SNF-031
Antena 2metry Svensat - Żniniewicz 90E-43W Heavy Duty Siłownik 36"
Deklinacja 8"
Laminas 1.8m Astra 2F
Laminas 2,7m przygotowania do montażu.
Peyu
 
Posty: 169
Dołączenie: 2007-07-27, 17:36
Miejscowość: Wielkopolska

Postprzez Jurek » 2007-07-30, 19:12

LNB Big Sat były produkowane przez innego producenta, niż GI, i z zalóżenia delikatnie tańsze. Zgadzam się z Tobą, jeśli chodzi o ich jakość, ten producent słusznie kłądł duży nacisk na jakość sygnału (BER itp.), dlatego dla klientów z zacięciem szperacza były one bardzo dobrą ofertą.
Obecna seria Platinium Interstara również jest optymalizowana pod kątem jakości sygnału. Osobiście w małym stopniu zależy mi na sile (to tylko w testach dobrze wygląda), właśnie ze względu na BER Platinum X Interstara miały tak wysoką pozycję w testach z dekoderami N (mpeg4 jest baardzo wrażliwy na jakość sygnału). Tak więc podążamy tą drogą, niewątpliwie "przetartą" przez LNB Big Sat.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Postprzez Peyu » 2007-07-30, 19:31

Tak z tym sie zgodze ale niestety umnie goldenek nowe jserii nie wypadl dosc dobrze wielu moich kolegow szperaczy zarazilo sie odemnie tym lnb i tez bardzo bigsacika sobie chwala .a to nie wiedzialem ze byl produkowany przez inna firme na pudelkach zawsze byly rysunki produktow interstara>
Pozdrawiam
Orbitron 3m Mesh lnb inverto c-band
GI-S 980 2CR2CI HD PVR
Konwerter Invacom SNF-031
Antena 2metry Svensat - Żniniewicz 90E-43W Heavy Duty Siłownik 36"
Deklinacja 8"
Laminas 1.8m Astra 2F
Laminas 2,7m przygotowania do montażu.
Peyu
 
Posty: 169
Dołączenie: 2007-07-27, 17:36
Miejscowość: Wielkopolska


Powróć do Starsze typy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron