GL- 204 QUATTRO problem......

Moderator: sq9

GL- 204 QUATTRO problem......

Postprzez olav_basoski » 2009-05-22, 18:56

witam. mam taki konwerter. chodzil sobie super az tutaj tydzien temu znikł mi calkowicie pakiet FILMBOX ktory znajduje sie na polaryzacji 11508 V. ogolny brak sygnału. antena dokrecona byla na maxa, tak ze teraz ruszyc jeje nie mozna, to samo konwertery ! wszystko inne dziala, oprocz kanalow z powyzej wspomnianego transpordera. Czyzby padł mi konwerter ??? Prosze o jakies opinie porady. POzdrawiam.

PS. Dodam ze to znikło tak z dnia na dzien. W niedzile ogladalem jakis film i bylo ok, a w poniedzialek wieczorem juz sygnalu nie bylo..........


dzisiaj przychodze i filmbox chodzi, ale sygnal jest tak cieniutki ze ledwo da sie ogladac. o godzinie 14 znowu to samo czyli brak sygnalu. zamowilem w hollexie juz nowy konwenter IVACOM QUATTRO za 250 zlotych. Wierzyc mi sie nie chce zeby cokolwiek bylo nie tak z multiswitchem albo okablowaniem. Wszystko sprawdzilem i jest cacy. Jedyne sluszne wytlumaczenie jest takie ze po ulewach jakie ostatnio mielismy i dosyc wysokich temperaturach cos sie rozczelnilo i konwenter dostal troche popalic. Odpisze po wymianie co i jak.
GI - 870 CRCI ; GI 780 CRCI ; GI 890 HD Excellence ; GoSat 8010HD CRCI ; GI MEDIA 9080 UNIBOX :-////////////
olav_basoski
 
Posty: 199
Dołączenie: 2008-02-09, 19:38
Miejscowość: Poznań

Re: GL- 204 QUATTRO problem......

Postprzez Jurek » 2009-05-23, 15:22

"Strzał" w jedną częstotliwości, tudzież zmiana siły sygnału w zależności od pory dnia każą mi przypuszczać, że masz problem z jakimś krótkofalowcem lub providerem internetowym pracującym na radiolinii. Ale oczywiście konwerter też może być, chociaż za te pieniądze...
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Re: GL- 204 QUATTRO problem......

Postprzez olav_basoski » 2009-05-23, 21:13

narazie to moge tyle powiedziec ze mam zeza. na astrze chodzi mi wszystko tak jak dawniej, wiedz wina musi lezec po stronie konwertera ktory jest wycelowany na hotbird. ruszalem nim dzisiaj na dachu, ale bez zmian. podlaczylem polaryzacje LV na sztywno bezposrednio pod tuner i te same objawy ! czyli wina lezy po stronie albo ustawienia anteny (w co bardzo i to baaaardzo watpie), albo konwentera, albo zakłocen z zewnatrz. we wtorek powinienem miec to cacko (INVACOMA quattro) to opisze co i jak.
GI - 870 CRCI ; GI 780 CRCI ; GI 890 HD Excellence ; GoSat 8010HD CRCI ; GI MEDIA 9080 UNIBOX :-////////////
olav_basoski
 
Posty: 199
Dołączenie: 2008-02-09, 19:38
Miejscowość: Poznań

Re: GL- 204 QUATTRO problem......

Postprzez olav_basoski » 2009-05-25, 16:20

nie wyrobilem i zaczalem krecic antena. popuscilem sruby i siew okazalo ze co ? ze antena byla minimalnie skantowana. teraz to mam wskazniki odbioru na polowie programow 80/80 lacznie w filmboxem !!!! dziwna sprawa bo zadnych zawieruch nie bylo i tak z dnia nadzien i tylko ten kanał !!!!!!!!!! ale INVACOMA i tak sobie zaloze !
GI - 870 CRCI ; GI 780 CRCI ; GI 890 HD Excellence ; GoSat 8010HD CRCI ; GI MEDIA 9080 UNIBOX :-////////////
olav_basoski
 
Posty: 199
Dołączenie: 2008-02-09, 19:38
Miejscowość: Poznań


Powróć do Seria Platinum X

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron