GI XPEED 870 DVB-T POZNAŃ

Tunery Interstara Xpeed

Moderator: sq9

GI XPEED 870 DVB-T POZNAŃ

Postprzez olav_basoski » 2010-11-01, 14:13

witam. mam taki problem. przed uruchomieniem oficjalnym DVB-T wszyskto chodzilo idealnie wraz z modulem RWT FREE-TO-AIR. po 27 pazdziernika nastapil powazny problem. mam wszystkie kanaly oprocz jednego TVPINFOPOZNAŃ. czy ktos sie z was spotkal z takim problemem ? kanał oczywiscie jest wykrywany przez tuner, ale moduł nie moze go zdekodowac. reszta kanalow chodzi wysmienicie. pozdrawiam olav.
GI - 870 CRCI ; GI 780 CRCI ; GI 890 HD Excellence ; GoSat 8010HD CRCI ; GI MEDIA 9080 UNIBOX :-////////////
olav_basoski
 
Posty: 199
Dołączenie: 2008-02-09, 19:38
Miejscowość: Poznań

Re: GI XPEED 870 DVB-T POZNAŃ

Postprzez rob32 » 2010-11-02, 19:24

Witam.
Podobny problem występuje również przy współpracy z modułem Viaccess NP4. Czyżby wspólna ich cecha?
Po zakończeniu długotrwałych testów DVB-T moduł Neotion zaczął ponownie działać lecz występuje sporo błędów a takim największym jest brak synchronizacji obrazu z dżwiękiem po krótkiej pracy.
Jeśli chodzi o problem z odbiorem TVP Info to być może problem przejściowy ale jeśli sytuacja się nie poprawi to należy mieć nadzieję, że RWT wprowadzi zmiany w oprogramowaniu aby sytuacja się nie powtórzyła jak w przypadku modułu Viaccess NP4. :-)
rob32
 
Posty: 48
Dołączenie: 2007-07-27, 21:52

Re: GI XPEED 870 DVB-T POZNAŃ

Postprzez olav_basoski » 2010-11-02, 21:25

dzwonilem do RWT osobiscie. problem jest w tym ze modul nie wyrabia sprzetowo (nawet najnowsza wersja np4+). problemem jest zbyt zlozona kompresja akurat na tym kanale. facet z dzialu technicznego mowil ze podobny problem wystepuje w szczecinie tez tylko na tvpinfo. wystosowali juz pismo do emitela w tej sprawie, bo jest bardzo duzo telefonow w tej wlasnie sprawie. mowil ze sprawa musi sie w najblizszym czasie rozwiazac, bo modułów sprzedali mnostwo. co najwazniejsze, nie da sie tego modulu zaktualizowac. RWT nie jest producentem tego modulu tylko posredniczy w sprzedazy (kupuje go od neotiona). mysle ze sprawa wyjasni sie dla nas w pozytywnym tego slowa znaczeniu.

ps. mam dostac w tej sprawie maila co i jak od RWT.................... a co do viaacces to pozbylem sie tych modułów juz w tamtym roku, bo sa bardzo slabe i kiepsko sobie radza z przerobieniem mpeg-4 -> mpeg-2. za to RWT to majka w porowaniu do via (przynajmniej moim zdaniem).
GI - 870 CRCI ; GI 780 CRCI ; GI 890 HD Excellence ; GoSat 8010HD CRCI ; GI MEDIA 9080 UNIBOX :-////////////
olav_basoski
 
Posty: 199
Dołączenie: 2008-02-09, 19:38
Miejscowość: Poznań

Re: GI XPEED 870 DVB-T POZNAŃ

Postprzez olav_basoski » 2010-11-10, 19:47

mam dosyc czekania na support badziewnego RWT jak i NEOTIONA. kupilem GOLDEN MEDIA UNI COMBO. w piatek powienien byc w domu. PANOWIE TYLKO DEKODERY MPEG-4, a nie PÓŁŚRODKI. ciagle problemy z cholerstwem i liczenie na emitela (ktorego to g.... obchodzi czy komus moduly chodza czy nie). pozdrawiam.
olav_basoski
 
Posty: 199
Dołączenie: 2008-02-09, 19:38
Miejscowość: Poznań


Powróć do Seria Xpeed

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości