GI-S kontra pioneer 1530

Tunery Interstara Xpeed

Moderator: sq9

GI-S kontra pioneer 1530

Postprzez lukaso » 2007-08-25, 17:18

Witam posiadam GI-S 770xped mam też pioneera 1530 (wszyscy je znają) tak sobie pomyślałem żeby sprzedać pionka i kupić kolejnego GI-S 770xped jak myślicie czy to ma sens pionek to bardzo dobry tuner co zyskam na tym zabiegu ?Xped to nowy sprzęt i na razie oprogramowanie jest na bieżąco ale widzę że na starsze tunery Goldena jest gorzej z oprogramowaniem czy za jakiś czas będzie oprogramowanie do Xpeda?
lukaso
 
Posty: 43
Dołączenie: 2007-07-28, 21:37

Postprzez lukaso » 2007-08-25, 17:48

Rozumiem z tym oprogramowniem to chodziło mi o tunery z serii bodaj premium "D" a le do końca nie wiem .Dlatego pytam jak to będzie z xpedami z a jakiś czas bo jak wiesz do pionka softy są na bieżąco i mają spore możliwości ( OFM) ale pionek jest coraz starszy no i na razie trzyma dobrą cenę tak że niewiele trzeba by było dołożyć do GI-S770X i właśnie to mnie zastanawia.
lukaso
 
Posty: 43
Dołączenie: 2007-07-28, 21:37

Postprzez Jurek » 2007-08-27, 07:46

lukaso napisał(a):Rozumiem z tym oprogramowniem to chodziło mi o tunery z serii bodaj premium "D" a le do końca nie wiem .Dlatego pytam jak to będzie z xpedami z a jakiś czas bo jak wiesz do pionka softy są na bieżąco i mają spore możliwości ( OFM) ale pionek jest coraz starszy no i na razie trzyma dobrą cenę tak że niewiele trzeba by było dołożyć do GI-S770X i właśnie to mnie zastanawia.


Z serią D jest ten problem, że powstała (niestety) cała masa podróbek, które udają tej tuner. NEC zaczął sprzedawać procesory wykorzystywane do serii D każdemu (jako że to jest stary procek) i wszelkiej maści Chińczycy rzucili się robic podrówbki. Więc nie ma się co dziwić, że GI zdecydował o ograniczeniu wypuszczania softu do tych modeli, bo to oznacza w tej chwili wspieranie przestępców.
Co innego, jśli chodzi o alternatywy ;-) To już pytanie do gości, którzy to piszą (chciałbym ich poznać), ale oni mają prostą politykę - nowy model - jest soft, stary, nie warto eksperymentować. Najlepszy przykład to karty z typu K3 itd.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław


Powróć do Seria Xpeed

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron