Nie umiem wgrać oprogramowania !help

Tunery Interstara Xpeed

Moderator: sq9

Nie umiem wgrać oprogramowania !help

Postprzez saw70 » 2015-03-03, 20:46

Witam .Mam LX2 i hyperiona4,zachciało mi się zaktualizować ts media,wyskoczył błąd po czym na dekoderze tylko plansza startowa.
Ściągnąłem hyperiona 4,5 wgrałem i ponownie plansza startowa z tym że już nie ta hyperiona 4 na pomarańczowym tle,tylko inna niebieskie tło zdaje się globus.
Wgrywałem kilka razy hyperiona 4,5 i to samo,spróbowałem wgrać hyperiona 4 i ożył dekoder z tym że nie gra wiele kanałów które przed popsuciem grały,sygnał pokazuje na ekranie ciemno,mowa o niekodowanych niektórych kanałach.
Lista kanałów wgrana przez dereambox edit,lista ta sama z przed awarii.
Chcę ponownie wgrać hyperiona 4 i już nie mogę,dekoder w tym momencie działa ale ciemność na niektórych kanałach irytuje dość mocno.
1.Pytanie jak mam wgrać hyperiona4 na działającym dekoderze,może ponowne wgranie coś pomoże
2.Jak wgrać sam bootloader,może w nim tkwi problem.
Po podpięciu pena na usb z hyperionem 4 i włączeniu wyłącznika z tyłu startuje od razu booting
Proszę pomóżcie
saw70
 
Posty: 6
Dołączenie: 2009-07-11, 07:42

Re: help

Postprzez Jurek » 2015-03-04, 08:52

Zacznij od bootloadera, wgrywa się dokładnie tak samo jak soft. Najnowszy masz w załączniku do tej wiadomości.
Po wgraniu bootloader spróbuj Hyperiona 4.5.1.
Jeśli w katalogu masz plik "noforce" to w celu uruchomienia wgrywania trzeba potwierdzić klawiszem "w górę" , jesli zmienisz nazwę tego pliku na "force" aktualizacja startuje automatycznie.
Załączniki
bootloader-xpeed-lx2-751mhz-4.30-07.07.2014.zip
(140.51 KiB) Ściągnięto 503 razy
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław


Powróć do Seria Xpeed

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron