EPG/kilka pytań innych

Tunery Interstara Xpeed

Moderator: sq9

EPG/kilka pytań innych

Postprzez saw70 » 2014-06-10, 22:30

1.Panowie jak ustawić epg w LX2 /Hyperion 3,5 by wyświetlał na kanałach polsatowskich ,więcej niż oglądany dzień i parę audycji w dniu następnym.
2.Jak przełączyć na tryb radia sat tak by wyświetlało się logo na ekranie,po włączeniu radia,mam tabelę stacji radiowych i grają owszem,ale czy można przejść na logo na ekranie z radia,wychodząc z tej tabeli,oczywiście słuchamy radia dalej,po zrobieniu exit na chwilę pojawia się logo i przechodzi w tryb TV.
3.Kanały shoutcast radio,jak stworzyć swoją grupę ulubionych,stacje które nie grają czy można edytować,czym i jak? oraz czy nie grające można jakoś wyrzucić.
4.W blue panel /pluginy jest plugin pogodowy,owszem działa ale wyświetla nie moje miasto,jak to edytować by wpisać swoją lokalizację?Jest też w pluginach msn Wetter,ale ten wyświetla tylko dni i to po niemiecku,lokalizacji nie widać w nim.
5.Gdzieś spotkałem na zdjęciu ,w skinie silver hd po prawej stronie wyświetlał właśnie logo słoneczka z temperaturą,jak to ustawić w tym skinie?
6.Czy jest dostęp do wyszukiwarki obojętne jakiej,tak by móc wyszukiwać sobie w google informacje z pozycji dekodera.
Jestem nowym posiadaczem tego sprzętu,wiele już poznałem funkcji,ale jednak nie wszystkiego.
Chętnie porozmawiam czasem z innym posiadaczem tego sprzętu ,w celu wymiany spostrzeżeń .

Pozdrawiam pomocnych
saw70
 
Posty: 6
Dołączenie: 2009-07-11, 07:42

Re: EPG/kilka pytań innych

Postprzez sq9 » 2014-06-11, 21:55

1. najpierw należy wgrać HYPERION 4, v 3,5 jest przestarzała i nie wspierana ! następnie aktualizować crosepg do najnowszej wersji (dostępna na feed)
2.ustawienia wyświetlania tapety radio na pewno są ,ale ja nie doradzę bo nigdy nie słucham radia i nie ustawiałem tego ,gdzieś powinny być w /Menu/konfiguracja/system
3 plik konfiguracyjny znajduje się w /var/config do edycji używać edytora wbudowanego w DCC lub notepad++ nigdy w notatniku systemowym
4.pluginów pogodowych jest kilka musisz podać jaki to jest a o ustawieniach najlepiej poczytać na forach dedykowanych dreambox/VU+ bo to to samo
5.w skinie HD Glass można w silver HD od PKT nie widziałem chyba że ktoś przerabiał raczej na pewno na sh4 nie na MIPS
6.po zainstalowaniu pluginu HBBTV dostępna jet Opera dla MIPS
A teraz co do rozmów :roll:
Szczerze! to najszybciej dowiesz się czegoś od jakiegoś nowicjusza bo chce się pochwalić wiedzą :mrgreen:
Reszta ma to w "nosie" bo najczęściej straciła kupę wolnego czasu by się czegoś dowiedzieć ,a uwierz mi nie było tak łatwo jak teraz :idea:
GI XPEED CLASS S2| GI XPEED LX2 | GI XPEED LX3 HYPERION v 8
Awatar użytkownika
sq9
Moderator
 
Posty: 555
Dołączenie: 2011-04-05, 22:27


Powróć do Seria Xpeed

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości