oprogramowanie do obsługi splitera

Tunery Interstara Xpeed

Moderator: sq9

oprogramowanie do obsługi splitera

Postprzez tesyl19 » 2011-11-05, 19:44

Do tej pory tuner GI-T/S870 CRCI Xpeed bez problemu pracował ze spliterem przewodowym ServerWireLink systemu GreenEightSystem. Wszystko do tej pory działało bez zarzutu. Ponieważ zastosowałem moduł NP4 do dekodowania sygnału DVB-T , wgrałem najnowsze oprogramowanie z listą kanałów do tunera ze strony producenta tj. Golden Interstar.
Tuner nie współpracuje ze spliterem, natomiast bez problemu pracuje z oryginalną kartą C+ i bez zacięć dekoduje sygnał MPEG. Jakie zatem powinno być wgrane oprogramowanie tunera aby współpracował ze spliterem(zrobiłem błąd że nie przegrałem poprzedniego oprogramowania tunera)?
tesyl19
 
Posty: 2
Dołączenie: 2011-11-05, 19:35

Re: oprogramowanie do obsługi splitera

Postprzez Jurek » 2011-11-07, 08:24

Niestety nie mam pojęcia, testów pod kątem spliterów raczej nie robilismy wychodząc z założenia, że skoro tuner nie zmienia zegara karty, to musi działać ze spliterem. I szczerze mówiąc innych zgłoszeń tego rodzaju w odniesieniu do serii Xpeed nie mam. Spróbuj aktualizacji splitera, Green często publikuje nowy soft.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław


Powróć do Seria Xpeed

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości