Aktualnoci


Nowy tuner Golden Interstara dla telewizji TnK

2010/04/28
Równoległe z nowymi modelami tunerów HD (patrz http://www.golden-interstar.pl/aktualnosc.php?id=433) wprowadzamy do sprzedaży najbardziej rozbudowany tuner dla Telewizji na Kartę, model Golden Media 775 CR PVR.
Jest to pierwszy tuner z dedykowanym oprogramowaniem dla TnK wyposażony m.in. w:
  • gniazdo USB do nagrywania oraz aktualizacji oprogramowania i list kanałów
  • wyjście HDMI do podłączenia LCD lub plazmy
Przeprowadzone testy wykazały olbrzymią różnicę na korzyść hdmi , jeśli chodzi o jakość odbioru kanałów TnK. Dotyczy to oczywiście w szczególności kanałów SD (standardowej rozdzielczości), jedynych (na razie) nadawanych przez TnK.
Dodatkowo model 775 umożliwia rejestrację nagrań ulubionych pozycji programowych na dysku, co znacznie podnosi komfort korzystania z telewizji. Jest wyposażony w modulator (starsze modele telewizorów i przede wszystkim rozdzielenie sygnału wyjściowego z tunera), wyświetlacz na panelu przednim (numer kanału lub zegar), jak również w trybie czuwania nie pobiera więcej, niż 1W energii.
Jako tuner przeznaczony do TnK ma oprogramowanie automatycznie wyszukujące i sortujące kanały z oferty TnK, jak również kreatora aktywacji karty. W dowolnym momencie można też podejrzeć stan uprawnień karty.
Cena detaliczna opisanego urzadzenia nie powinna przekroczyć 180zł.
Poniżej przedstawiamy zdjęcia tunera.
\
Początek sprzedaży tunera Golden Media 775 CR PVR jest planowany na połowę maja 2010.